بازی های شناختی دنیای آساپ

یادگیری با لذت ارزیابی با دقت

دنیای آساپ بستری است برای تقویت مهارت های شناختی فرزندان سرزمینمان که برای جذابیت و اثربخشی بهتر درقالب بازی های شناختی طراحی شده است. در دنیای آساپ قرار است کودک ما به همراه آساپ وارد کهکشانی جدید شود و با هم به منظومه‌های "آیجو" ؛" اتِنجو" و "ایرجو" سفر کنند. قرار است: در منظومه "اتِنجو" توجه و تمرکز کودک، در منظومه "آیجو" حافظه دیداری او، و در منظومه "ایرجو" حافظه شنیداری کودک تقویت شود.

brain | مغز
چرا بازی‌ های شناختی دنیای آساپ را برای کودک خود انتخاب کنیم؟

ما بازی های آساپ را به کسانی پیشنهاد می کنیم که می خواهند با صرف زمان و هزینه ای اندک، نتیجه‌ای عالی و ماندگار کسب کنند. حس موفقیت، خود باوری و اعتماد به نفس بزرگترین هدیه‌ای است که آساپ به کودکان سرزمینمان می‌دهد. با بازی های شناختی آساپ کودکانی باهوش تر، شادتر و موفق‌تر خواهیم داشت. بازی های دنیای آساپ به زودی میهمان خانه های شما و کودکان دلبندتان خواهند شد.

والدین عزیز

دیگر نگران یادگیری کودک خود نباشید. زیرا بازی های آساپ، کودک را در هر کدام از مهارت های شناختی ورزیده و خبره می کند و مهارت های لازم برای یادگیری موفق را در اختیار او قرار می‌دهد.

کودک شما

با تعامل یک به یک با شخصیت دوست داشتنی آساپ یاد می‌گیرد بدون آنکه بداند. به عبارتی، با بازی های دنیای آساپ کودک لذت یادگیری هنگام بازی را تجربه می‌کند.

تعامل کودکان با ربات آساپ
مربیان و متخصصین شناختی

شما می‌توانید از اطلاعات جامع و دقیقی که سیستم هوشمند آساپ در مورد توانایی های بالقوه و بالفعل کودک در اختیار شما قرار می‌دهد برای ارتقای استعداد یادگیری و موفقیت تحصیلی کودک استفاده کننید.

تعامل کودکان با ربات آساپ

منظومه اَتنجو

منظومه آیجو

منظومه ایرجو

بازی های حافظه شنیداری منظومه ایرجو
چرا باید به منظومه " ایرجو " سفر کنیم و حافظه شنیداری خود را تقویت کنیم؟
بدون استفاده از حافظه شنیداری نمی توانیم اطلاعات را پردازش کنیم، حفظ کنیم یا به خاطر بیاوریم. کودکان با گوش کردن به حرف های دیگران یاد می گیرند چگونه صداها و واژگان را در مغزشان ذخیره کنند و بعد آن را تکرار یا تولید کرده و از آن ها استفاده کنند. رشد زبان و مهارت های گفتاری-کلامی عملا بدون استفاده از حافظه شنیداری غیرممکن است.
بازی های حافظه دیداری منظومه آیجو
چرا باید به منظومه" آیجو " سفر کنیم و حافظه دیداری خود را تقویت کنیم؟
حافظه دیداری یکی از مهارت های شناختی است که نقش مهمی در "یادگیری" و "تحصیل" دارد. کودک از طریق حافظه دیداری است که رنگها، اشکال، کلمات و جملات را شناسایی و تولید می‌کند. بنابراین هر چه حافظه دیداری قوی‌تر باشد، کودک درک جامع تری از تصاویر، مطالب و به طور کلی از دنیای پیرامون خود خواهد داشت. مهارت های خواندن، درک مطلب و قدرت تجسم و حل مسئله از جمله توانایی هایی هستند که بخشی از آنها با حافظه دیداری مرتبطند.
بازی های توجه و تمرکز منظومه اَتِنجو
چرا باید به منظومه " اَتِنجو " سفرکنیم و توجه و تمرکز خود را تقویت کنیم؟
توجه را می توانیم کنترل کننده ذهن و دروازه ورود اطلاعات به مغز بدانیم. این تعریف ساده از توجه به خوبی میزان اهمیت و تاثیر این مهارت را در زندگی انسان روشن می سازد. در واقع این مهارت زیربنا و پایه همه مهارتهای ذهنی و شناختی است. بدون "توجه" یادگیری صورت نخواهد گرفت!